Odczyt astrologiczny. Cel. Proces. Podsumowanie.

Jaki jest cel poznania indywidualnych uwarunkowań poprzez odczyt astrologiczny?
Jak przebiega konsultacja i co jest jej następstwem?

Cel odczytu.

Celem prowadzonego przeze mnie odczytu astrologicznego jest samopoznanie, a jego następstwem samorealizacja.

Mówiąc prościej, rozmowa ma pomóc Ci uzmysłowić swoje dotychczasowe uwarunkowania, to jak z perspektywy astrologicznej są one przewidywalne. Zrozumienie uwarunkowań pozwala spojrzeć na siebie, jak i wszystko inne z głębszej perspektywy. Astrologia wedyjska z jednej strony uwidacznia ukryte skarby, z drugiej natomiast obnaża nieczystości. Konsultacja pokazuje kierunek, który warto obrać, aby dalsze poczynania życiowe były coraz bardziej czyste i szlachetne. Proces wznoszenia nazywam drogą do samorealizacji. Astrologia pomaga wędrować tą drogą w sposób coraz bardziej świadomy.

Niezależnie na jakim etapie swojej ziemskiej podróży jesteś, jakiekolwiek problemy Ci nie doskwierają, możesz to zmienić. Zmiana objawia się poprzez zwiększający się spokój, harmonię i szczęście. Są one niezależne od tzw. zewnętrznych okoliczności

Przebieg.

Poniżej przedstawiam proponowany przeze mnie proces odczytu na bazie obliczeń astrologii wedyjskiej.

1. Pierwszym krokiem jest kontakt mailowy z Twojej strony.
W wiadomości proszę przesłać datę (znaczenie mają minuty) i miejsce urodzenia. Jeśli nie jesteś pewny, to przed konsultacją skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w miejscowości, w której się urodziłeś i poproś o powyższe dane.

Alternatywnie, jeśli nie dojdziesz do szczegółowej godziny urodzenia przeprowadzimy tzw. rektyfikację. Na podstawie zadanych pytań będziemy mogli wskazać godzinę urodzenia z marginesem błędu +/- 1.30 godziny. Rektyfikacja nie da nam pełnego wglądu we wszystkie analizowane podczas konsultacji wykresy (na ogół omawiane są Rasi, Navamsa i Dasamsa). Niemniej wykres główny tj. Rasi możemy szczegółowo omówić.

Jeśli zechcesz, abyśmy podczas konsultacji odnieśli się do szczególnych dla Ciebie kwestii, to możesz poinformować mnie o tym wcześniej. 

2. Po otrzymaniu wiadomości zaproponuję termin odczytu.

3. Odczyt astrologiczny.

Po wstępnym zapoznaniu przechodzimy do trwającej około 1.30h analizy. Odbywa się ona poprzez skype / zoom lub spotkanie osobiste.
Jeden po drugim omawiane są wszystkie domy horoskopowe w wykresie Rasi. Podczas rozmowy nie rozpraszam odbiorcy nadmiarem fachowych zwrotów, tylko odnoszę się do konkretnych informacji dotyczących danej osoby. Tym oto sposobem po kolei omawiamy: tożsamość, utrzymanie, najbliższe otoczenie, ognisko domowe i strefę komfortu, twórczość i edukację, zdrowie i pracę, związki, tabu, studia i podróże, karierę, pomyślność oraz sferę duchową. Po przecinkach wymieniłem w dużym skrócie obszary, których dotyka analiza. Więcej na ich temat znajdziesz na innych podstronach, np. w poradniku (tutaj) i ogólnym opisie nt. Astrologii wedyjskiej.

Analiza pomaga zrozumieć wszystkie przydarzające Ci się w życiu sukcesy, jak i niepowodzenia. W każdej chwili możesz poprosić, abym bardziej szczegółowo odniósł się do danego zagadnienia, wówczas z pomocą przychodzą nam pozostałe wykresy, takie jak Navamsa czy Dasamsa.

4. Podsumowanie.

Podczas rozmowy cały czas oscylujemy wokół celu analizy. Podsumowanie ma za zadanie wskazać rozwiązania, które przyczynią się do dalszego rozwoju. Wskazówki wynikają z kontekstu rozmowy, a ich przestrzeganie podświadomie jest oczywiste. Szkopuł polega na tym, że nie koniecznie są jest to wygodne dla ego. Na ten temat również rozmawiamy. Niemniej jeśli chcemy oczyszczać się z ograniczających nas uwarunkowań, to nie możemy pewnych spraw zamieść pod dywan.

 

Rasi i Navamsa. Przykładowe wykresy omawiane podczas konsultacji.

Rasi - wykres astrologiczny - przykład na bazie obliczeń Jyotish
Horoskop główny Rasi - Jyotish | Astrologia wedyjska.
Navamsa - przykładowy wykres Jyotish - Astrologia wedyjska
Wykres dharmy Navamsa - Jyotish | Astrologia wedyjska.

Cena.

Płatność jest zależna od Twojego uznania.

Kontakt.

W celu umówienia się na indywidualny odczyt astrologiczny wyślij wiadomość na adres mailowy: kontakt@samopoznanie.pl

Szczepan Zmarzliński,
Autor samopoznanie.pl, Astrolog wedyjski, Coach.