Odczyt astrologiczny.

Horoskopy, które rozjaśniają życiową drogę.

Poznaj przebieg odczytu opartego o obliczenia astrologii wedyjskiej.

Trafny horoskop = poprawa jakości życia.

Proces:

1. Pierwszym krokiem jest kontakt mailowy z Twojej strony. W wiadomości proszę przesłać datę (znaczenie mają minuty) i miejsce urodzenia.

W przypadku niepewności skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w miejscowości, w której się urodziłeś i poproś o powyższe dane. Przeważnie można je uzyskać poprzez kontakt telefoniczny. Jeśli godzina nie jest zapisana w oryginalnym akcie urodzenia, wówczas zasugeruj wgląd do zbiorczej tabeli urodzin.

Godzina znajduje się także w książeczce zdrowia lub na szpitalnej opasce. Ewentualnie zapytaj o przybliżony czas urodzenia mamę, tatę lub inne osoby, które były wówczas blisko.

Ostatecznie, jeśli nie dojdziesz do szczegółowej godziny urodzenia, przeprowadzimy rektyfikację. Na podstawie zadanych pytań wskażę czas z marginesem błędu +/- 1 h. Rektyfikacja nie da nam pełnego wglądu we wszystkie analizowane podczas konsultacji wykresy (na ogół omawiane są Rasi, Navamsa, ewentualnie Dasamsa). Niemniej wykres główny tj. Rasi będzie można omówić.

Jeśli zechcesz, abyśmy podczas konsultacji odnieśli się do szczególnych dla Ciebie kwestii, to możesz poinformować mnie o tym wcześniej.

2. Po otrzymaniu wiadomości zaproponuję termin odczytu.

3. Odczyt astrologiczny.

Po wstępnym zapoznaniu przechodzimy do trwającej około 1.5 godziny analizy. Odbywa się ona poprzez komunikator internetowy lub spotkanie osobiste.

Przeważnie po kolei omawiane są wszystkie domy horoskopowe (więcej na temat domów znajdziesz w zakładce: astrologia wedyjska) na wykresie głównym. Podczas rozmowy nie rozpraszam odbiorcy nadmiarem fachowych zwrotów, odnoszę się do konkretnych, indywidualny kwestii. Możemy omówić praktycznie każdą płaszczyznę życia.

Analiza pomaga zrozumieć wszystkie wydarzające się tzw. sukcesy, jak i niepowodzenia. W każdej chwili możesz poprosić, abym bardziej szczegółowo odniósł się do omawianego zagadnienia. W tym miejscu z pomocą przychodzą nam pozostałe wykresy, takie jak Navamsa czy Dasamsa.

4. Podsumowanie.

Podczas rozmowy cały czas oscylujemy wokół celu analizy, a jest nim wzrost świadomości, głębsze zrozumienie siebie i rzeczywistości wokół, większa akceptacja, spokój i poprawa jakości życia.

Podsumowanie niejednokrotnie wskazuje rozwiązania, które pomagają w sposób usystematyzowany podążać drogą dalszego rozwoju. Wskazówki wynikają z kontekstu rozmowy, a ich przestrzeganie na poziomie podświadomym wydaje się oczywiste. Instrukcje nie koniecznie są wygodne, za to konstruktywne i praktyczne.

Mimo posługiwania się pewnego rodzaju „szablonem odczytu”, konsultacje są za każdym razem inne. Można spodziewać się pewnej dozy zaskoczenia i dużej elastyczności z mojej strony. Dbam o to, aby techniczne aspekty astrologii nie przysłaniały esencji.

Cena: Przyjmuję donacje wg uznania odbiorcy.

Kontakt.

Aby umówić się na indywidualny horoskop urodzeniowy wyślij wiadomość na adres mailowy: kontakt@samopoznanie.pl.

Szczepan Zmarzliński.
Astrolog, konsultant wedyjski.