Wyzwalająca perspektywa

Porady indywidualne

Na bazie zrozumienia Wed i Astrologii wedyjskiej

Wzrost świadomości, szczęśliwe życie

Studiowanie przekazów wedyjskich, zwłaszcza pism, takich jak Bhagavad Gita czy Śrimad Bhagavatam, a także doświadczenie astrologiczne pozwoliło mi z wyzwalającej perspektywy postrzegać codzienne poczynania.

Sprawy, z którymi niejednokrotnie zmagałem się latami, stały się dla mnie prostsze. Jasne rozwiązania przychodzą także w momentach pojawiania się tzw. nowych problemów.

Nie jest tak, że w związku z powyższym doświadczam życia usłanego płatkami róż. Różnica polega na tym, że mam poczucie podążania drogą zgodną z prawami natury, dzięki czemu coraz pełniej widzę rzeczywistość taką, jaka jest. Bez egocentrycznych domieszek i umysłowych spekulacji.

Poprzez indywidualne porady poznaję obecną perspektywę odbiorcy i daję mu klarowne wskazówki. Każdą z nich mogę uzasadnić wersetami z pism wedyjskich. Następstwem porad są często proste, długofalowe działania sprawiające, że rozwój osobisty i duchowy jest coraz bardziej kompletny.

Zakres porad

Możesz zgłosić się do mnie z dowolnym zapytaniem osobistym wysyłając wiadomość mailową na adres: kontakt@samopoznanie.pl.

W odpowiedzi zaproponuję termin konsultacji poprzez komunikator internetowy.

Top