Mapa życia, czyli:

Horoskop wedyjski

Odczyt astrologiczny krok po kroku

Horoskop wedyjski jako mapa życia

Odczyt astrologiczny, to nic innego jak omówienie mapy doczesnej podróży. Poprzez horoskop możemy w znaczący sposób rozjaśnić wszelkie wątpliwości i poprawić tym samym jakość życia.

Mapa astrologiczna pomaga poznać zewnętrzne manifestacje życiowe, jak i wewnętrzne stany podczas zaistniałych okoliczności. Horoskop wedyjski rozpogadza, wprowadza większy spokój, orientację i pewność.

Proces odczytu

1. Pierwszym krokiem jest kontakt poprzez adres mailowy: kontakt@samopoznanie.pl. W wiadomości proszę wpisać datę, godzinę i miejsce urodzenia.

W przypadku niepewności skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w miejscowości, w której się urodziłeś i poproś o powyższe dane. Przeważnie można je uzyskać poprzez kontakt telefoniczny. Jeśli godzina nie jest zapisana w oryginalnym akcie urodzenia, wówczas zasugeruj wgląd do zbiorczej tabeli urodzin.

Godzina znajduje się także w książeczce zdrowia lub na szpitalnej opasce. Ewentualnie zapytaj o przybliżony czas urodzenia mamę, tatę lub inne osoby, które były wówczas blisko.

Ostatecznie, jeśli nie dojdziesz do szczegółowej godziny urodzenia, przeprowadzimy rektyfikację. Na podstawie zadanych pytań wskażę czas z marginesem błędu +/- 1 h. Rektyfikacja nie da nam pełnego wglądu we wszystkie analizowane podczas konsultacji wykresy (na ogół omawiane są Rasi, Navamsa, ewentualnie Dasamsa). Niemniej wykres główny tj. Rasi będzie można omówić.

Jeśli zechcesz, abyśmy podczas konsultacji odnieśli się do szczególnych dla Ciebie kwestii, to możesz poinformować mnie o tym wcześniej.

2. Po otrzymaniu wiadomości zaproponuję termin odczytu.

3. Odczyt astrologiczny.

Po wstępnym zapoznaniu przechodzimy do trwającej około 1.5 godziny analizy. Odbywa się ona najczęściej poprzez komunikator internetowy.

Przeważnie po kolei omawiane są wszystkie domy horoskopowe (więcej na temat domów znajdziesz w zakładce: astrologia wedyjska) na wykresie głównym. Podczas rozmowy nie rozpraszam odbiorcy nadmiarem fachowych zwrotów, odnoszę się do konkretnych, indywidualny kwestii. Możemy omówić praktycznie każdą płaszczyznę życia.

Analiza pomaga zrozumieć wszystkie wydarzające się tzw. sukcesy, jak i niepowodzenia. W każdej chwili możesz poprosić, abym bardziej szczegółowo odniósł się do omawianego zagadnienia. W tym miejscu z pomocą przychodzą nam pozostałe wykresy, takie jak wspomniane Navamsa czy Dasamsa.

4. Podsumowanie.

Podczas rozmowy cały czas oscylujemy wokół celu analizy, a jest nim wzrost świadomości, głębsze zrozumienie siebie i rzeczywistości wokół, większa akceptacja, spokój i poprawa jakości życia.

Podsumowanie niejednokrotnie wskazuje rozwiązania, które pomagają w sposób usystematyzowany podążać drogą dalszego rozwoju. Wskazówki wynikają z kontekstu rozmowy, a ich przestrzeganie jest wewnętrznie oczywiste.

Mimo posługiwania się pewnego rodzaju „szablonem odczytu”, konsultacje są za każdym razem inne. Można spodziewać się empatycznego podejścia z mojej strony.

5. Płatność.

Jeśli uznasz, że zawarta w moim przekazie wiedza ma dla Ciebie jakąś wartość, to możesz przekazać mi darowiznę na wskazane przeze mnie konto bankowe. Nie sugeruję żadnej ceny, donację można wpłacić według uznania, w dowolnym terminie.

Top